„Z jaką maksymalną prędkością można przejechać zakręt? Z każdą…” Sobiesław Zasada

 

 

    

O NAS

4Fun Rally Team to zespół stworzony przez ludzi i dla ludzi.

Team powstał z inicjatywy Waldemara Wojnara, który w roku 2012 założył zespół rajdowy pod nazwą 4Fun Rally Team. Pierwsze początki zespołu to dwóch pasjonatów; Waldek Wojnar i Wojciech Krupa. Obaj panowie przez 1 rok budowali swój własny samochód o unikatowej konstrukcji jak na tamte czasy.

Po ukończeniu budowy samochodem na zmianę startowali i Waldek i Wojtek, zamieniając sie miejscami za kierownicą. „Kruper” szybko zyskał sławę i był bardzo charakterystycznym - jak na tamte czasy - samochodem terenowym. Autorska konstrukcja podwozia i nadwozia wzbudzała duże zainteresowanie na rajdowych trasach. Po jakimś czasie drogi dwóch kierowców rozeszły się i projekt „Kruper” legł w gruzach. Równocześnie Waldek startował w amatorskich rajdach terenowych swoją starą Suzuki Vitarą, odkupioną od dobrego kolegi, Pawła Molgo z zespołu NAC Rally Team.

Media, pozyskiwanie sponsorów

 •   +48 511 283 283
 •   Nowy Sącz
 •   waldek@4frt.com.
NASZ TEAM
person_05
Waldemar Wojnar
kierowca rajdowy Polarisa RZR 1000 Turbo
person_05
Damian Babeł
mechanik/serwis
person_05
Kaja Wojnar
nawigator pokładowy w parze ze swoim tatą przemierza polskie poligony
person_05
Grzegorz Kubis
nawigator pokładowy w parze z Mirkiem Stocerzem zdobywa najwyższe laury na rajdowych trasach
person_05
Monika Proksa
nasz jedyny i najlepszy fotograf rajdowy
person_05
Adrian Janik
najmłodszy i najszybszy zawodnik 4Fun. Jeżdzi na quadzie jednonapędowym Yamaha
person_05
Marysia
nasza dobra duszyczka, od zawsze w 4Fun i dla 4Fun
person_05
Jasiek Kujawa
nasz kucharz pokładowy
person_05
Piotr Marchut
wraz ze Sławkiem Kalembą tworzą zgrany i waleczny duet na trasach Baja
person_05
Damian Kasprzyk
mechanik/serwis
Filmy
4FunMikla_Motorsport_ przygotowania do sezonu 2018
 • 4FUN RALLY TEAM MONSTER GARAGE
Adrenalina 4x4! Jeździmy i nagrywamy z 4FunRallyTeam! Kamera sportowa Orllo 4K Xpro Touch
 • Wyścigi terenowe 4x4 4FUN Kamera sportowa 4K Full HD Wifi z Gps Orllo Xpro Touch Ekstremalna mini kamerka sportowa z pilotem, zmienny kąt obiektywu time laps, zoom i wiele innych funkcji. Promocja dwie baterie ładowarka do baterii. Kamera do nart, roweru, motocykla, samochodu, podwodna, wodoszczelna, do paska, na głowę. Wodoszczelna obudowa. Jaką wybrać? Jaka najlepsza? Zadzwoń do nas pomożemy Ci wybrać najlepszą kamerę sportową dla Ciebie.
Baja Carpathia 2016
 • Baja Carpathia 2016
Baja Carpathia 2017 | Wojnar / Wojnar | Polaris RZR 1000 [MotoRecords.pl]
 • W dniach 6-7 maja , odbyła się II Runda PPRB. Zespół 4fun Rally Team wraz z M-FOR SPORT RALLY wystawił do tych zawodów 3 motocykle , 2 pojazdy UTV oraz samochód w klasie T1. Relację z zakończonych już zawodów będziemy aktualizować w najbliższych dniach . Zdjęcia w wykonaniu Monika Proksa , na relację filmową zaprasza nas jak zawsze NEVA Outdoor. Pragniemy podziękować naszym sponsorom: Muszynianka OCRK - Ogólnopolskie Centrum Rozliczania Kierowców NEO TOOLS . Zapraszamy wszystkich do obejrzenia naszych wszystkich relacji ze Baja Carpathia, a my zaczynamy już przygotowania do III rundy PPRB w Warszawa pod nazwą NAC Warszawskie Safari organizator M-FOR SPORT
Baja Czarne 2017
 • Kolejne przypomnienie tego co działo się na Baja Czarne. Emocje powoli opadają, a my zaczynamy tęsknić za atmosferą. Dobrej zabawy!
Nowy członek 4fun rally team
 • Prezydent Miasta Nowy Sącz, został członkiem honorowym 4fun rally team!0
4fun rally team w Bukownie
 • 4fun rally team w Bukownie
Baja Poland 2015 oczami 4fun rally team
 • Już za nami, jeden z największych wydarzeń rajdowych w Europie, nie pozostaje nam nic innego jak pokazać wam jak to wyglądało u nas. Zdjęcia: Mariusz Bodnar Marysia Niemarysia Hrabia VanDal Boruta Michał Gargula montaż: Hrabia VanDal Boruta

Zobacz pozostałe filmy

Odwiedź nasz kanał z filmami i zobacz, jak dajemy z siebie wszystko!

Nasi sponsorzy

Spółdzielnia „MUSZYNIANKA” powstała 23 czerwca 1951 r. W pierwszym okresie prowadziła działalność w zakresie usług krawieckich i zatrudniała 21 członków. W roku 1997 zakupiono włoską linię do rozlewania wody mineralnej w butelkach jednorazowych 1,5 l PET. Duże zapotrzebowanie na „MUSZYNIANKĘ” zmusiło Zarząd Spółdzielni do podjęcia decyzji o rozbudowie zakładu i zakupie nowej linii rozlewniczej.

Nasza firma rozpoczęła działalność w 1994 roku od sprzedaży i produkcji wanien whirlpool. W 2001 roku nasza działalność i skupiła się na dystrybucji produktów dla rynku produkcji whirlpool i Spa. W ostatnich latach poprzez współpracę z najlepszymi producentami wprowadziliśmy szeroką gamę produktów

KONTAKT

Szukasz z nami kontaktu? Chcesz zostać naszym sponsorem? Zostaw informacje wypełniając formularz.
Please fill in all of the required fields